Aksidentohen dy autobusë në Indi, 50 të vdekur
Të paktën 50 persona kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në Indi. Sipas mediave ndërkombëtare në këtë aksident janë përfshirë dy autobusë duke shkaktuar edhe plagosjen e të paktën 60 personave. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2012, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori