Aksidenti që befasoi rrjetet sociale, Audi ndahet në dysh por drejtuesi shpëton pa lëndime

Një Audi Q7 u nda në dy pjesë pas një aksidenti brutal në Rusi, por fatmirësisht shoferi mbijetoi pa lëndime serioze, madje gjithashtu ai u largua nga vendi i ngjarjes.

Imazhet e aksidentit u shpërndanë në internet nga një numër i madh i mediave ruse.

Me sa duket, përplasja ndodhi me shpejtësi të lartë dhe të paktën një nga ulëset e rreshtit të mesëm u shkëput nga makina.
Shtuar më 21/05/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori