Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO)
Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident fatal për jetën.

Ai po udhëtonte me një grup prej 30-50 motoristësh kur u përplas në autostradën Dairy Flat në Auckland rreth orës 2.30 të pasdites.

Bennett, 28 vjeç, ngarkoi një fotografi të fundit në Instagram.

Në krye të kornizës, ylli i mediave sociale aplikoi një emoji të birrës "birrë" të stein, dhe etiketoi kompaninë e tij Dangers Lager.

Raportet e hershme nuk ishin në gjendje të konfirmonin se vrasësi ishte 28-vjeçari, por miqtë më vonë konfirmuan se zoti Bennet kishte vdekur.

OZ. Bennett shpesh hipi me Wolfpack për të mbledhur para për shëndetin mendor dhe kancerin, tha Williams.

'Johnny ishte një mik dhe ai do të humbasë thellësisht. Ne patëm qeshur shumë së bashku dhe ende nuk mund të besojmë se çfarë ka ndodhur, "tha ai.

Z. Williams e përshkroi z. Bennett si një njeri që kishte një zemër të madhe dhe donte të qeshte.

Ekipet punuan për disa orë për të rimarrë motoçikën e 28-vjeçares, e cila kishte përfunduar në fund të një hende të pjerrët në anën e autostradës.

Biçikleta e z. Bennett besohet të ketë zbarkuar në mes 15 dhe 20 metra nga rruga, dhe rreth 50 metra nga kryqëzimi i saj me Hobson Road

Ai kishte më shumë se 287,000 pëlqime në Facebook dhe 203,000 ndjekës në Instagram.

Faqet e medias sociale të Johnny Danger janë përmbytur me nderime të përzemërta që nga incidenti katastrofal i së mërkurës. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori