Aksident i frikshëm, helikopteri bie në rrugë dhe vret kalimtaren (VIDEO)

Një aksident i frikshëm ajror ka ndodhur në Brazil, ku pasi u përplas në tokë, helikopteri vrau edhe një kalimtar.

Ngjarja ndodhi në plazhin Umbatuba, kur gjatë një fluturimi me helikptertë disa turistëve, diçka e papritur ndodhi dhe mjeti fluturues filloi të humbasë lartësi.

Përvec një turisti që ndodhejhelikopter, prej aksidentit u vra edhe një kalimtare që ndodhej në rrugë kur ai u përplas në tokë.

Gjithçka u filmua me celularin e një tjetër turisteje që ndodhejhelikopter, e cila për fat të mirë shpëtoi.

Autoritetet po hetojnë për shkaqet e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2019, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori