Aksident i avioneve te vegjel, tre te vdekur (VIDEO)
Albeu.com
Tre veta e kanë humbur jetën gjatë përplasjes së dy avionëve të vegjël të llojit Pajper Poni dhe Cirus CP-20, në shtetin amerikan Kolorado. Fatkeqësia ndodhi rreth orës 13:30 minuta të kohës lokale, njofton CbsNews.

Ja pamjet:


Shtuar më 07/02/2010, ora 19:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori