Aeroporti në Londër hedh poshtë raportimet për zjarr, udhëtarët po kthehen
Aeroporti londinez Heathrow njoftoi sot se nuk ka pasur zjarrTerminalin 3, i cili më herët ishte evakuuar pas aktivizimit të alarmit për zjarr.

Ekipet kanë kryer hetimet dhe nuk kanë gjetur zjarrTerminalin 3, pavarësisht aktivizimit të alarmit, transmeton Reuters.

Në llogarinë e vet në Twitter, aeroporti Heathrow ka bërë të ditur se udhëtarët së shpejti do të kthehen në këtë terminal.

Heathrow është aeroporti më i madh në Evropë. /albeu.com/


Shtuar më 04/07/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori