Aeroplani ngrihet në fluturim pak metra larg turistëve, vdes 57-vjeçarja nga presioni i madh i ajrit (VIDEO)
Një turiste ka mbetur e vdekur në vend pasi përplasi kokën në tokë nga presioni i madh i ajrit që u krijua nga motorët e një aeroplani që po ngrihej për fluturim, në një plazh të famshëm ku aeroplanët gjigant fluturojnë vetëm pak metra mbi kokat e pushuesve.


57-vjeçarja po mbahej për një gardhi me zinxhir pranë aeroportit të territorit holandez të Karaibeve të Sint Maarten, por presioni i madh i ajrit bëri që asaj t’i rrëshqasin duart nga gardhi dhe të përplas kokën për një copëz betoni.
Shtuar më 14/07/2017, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori