Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM)

Macaulay Culkin – Kevin McAllister

Viktima më e famshme e “mallkimit” të këtij filmi është protagonisti kryesor, Kevini i vogël, i interpretuar nga Macaulay Culkin. Ky aktor mendohej se do të bëhej një yll i kinemasë dhe fitoi miliona me filmat e radhës “I vetëm në shtëpi 2” dhe “Richie Rich”. Por sot, në moshën 39-vjeçare, Culkin është larguar nga Hollivudi pasi nisi një luftë ligjore me prindërit e tij mbi faktin se kush do të kontrollonte pasurinë që kishte grumbulluar.

Në vitin 2004 pati probleme me ligjin, pasi u arrestua për zotërim marijuane. Por, për mediat, ai nuk ka pranuar kurrë që ka qenë i varur nga heroina. Gjithsesi, fotot e tij që qarkullojnë në internet janë shqetësuese.
Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëmshtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonistë në të ka ndryshuar shumë dhe jo për mirë.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme.
Shtuar më 25/11/2020, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori