A janë këto kafshët më të shëmtuara në botë (FOTO LAJM)

Mediat sociale janë të mbushura me kafshë të ndryshme dhe jo të gjitha dalin bukur në kamera.

Këto fotografi qesharake kapin disa prej kafshëve më pak fotozhenike në planet, ndërsa bëjnë shprehje dhe veprime të cuditshme para aparatit.

Imazhet, të marra në mbarë botën, u ndanë nga Bored Panda në një galeri që do jo shkrijë së qeshuri. /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2017, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori