A është i çmendur apo trim? (VIDEO)
Kina vërtet që është vendi i vakive dhe aty ndodh edhe më e papritura dhe e çuditshmja.

Ruan Liangming nga Kina para disa vitesh theu rekordin botëror që askujt nuk do i shkonte në mendje.

Më 2014, ai hyri në Librin e rekordeve botërore Guinness, duke e mbuluar trupin me më shumë se 637 mijë insekte dhe 60 mbretëresha të bletëve.

Kinezi qëndron pa lëvizur, derisa trupi i tij bëhet i zi nga numri i madh i bletëve që e mbulojnë.
Shtuar më 17/05/2019, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori