A është gjallë Kom Jong-Un? Flet Donald Trump
Donald Trump ka folur për herë të parë për shkrimet e ndryshme në media se lideri i Koresë Veriore, Kim Jong-Un ka ndërruar jetë.

Presidenti i SHBA-ve ka thënë se ka informacione, por se nuk mund të flas tani.

"Kam disa informacione, por nuk mund të flas tani. Shpresoj që të jetë mirë Kim. Me siguri se në një të ardhme të afërt do të informoheni edhe ju" ka thënë Trump.

Kim Jong-Un nuk është parë që nga 21 prilli. Dyshohet se ai ka patur probleme kardiovaskulare nga pirja e duhanit, mbipesha dhe lodhja.
Shtuar më 28/04/2020, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori