8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM)

Pantallonat e shkurtra
Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi.

Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërtetë.

Sigurisht, ajo ka qenë në vëmendjen e publikut për mjaft kohë si aktore, por jo në atë masë sa kur u fejua me Princin Harry dhe bëri një dasmë mbretërore.

Ashtu si pjesa tjetër e botës, ne kemi qenë të vëmendshëm për të parë se çfarë ka veshur Meghan sa herë që del në publik, por gjithashtu kemi parë se çfarë i ka ndaluar vetes Meghan Markle (ose ia kanë ndaluar të tjerë) të veshë – dhe lista është goxha e gjatë.
Shtuar më 05/06/2020, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori