6 vjeçari bie në oxhakun 10 metra të gjatë teksa po luante, ndodh mrekullia (VIDEO)

Një gjashtë vjeçar ka qenë duke luajtur me shokët e tij lojën ‘kukafshehti’ dhe ka rënë në një oxhak 10-metar të gjatë.

Fatmirësisht rënia nuk ka rezultatur fatale për jetën e tij, teksa është shpëtuar nga zjarfikësit.

Ai ka rënë nga taraca e ndërtesës deri në fund të saj.
Shtuar më 04/10/2018, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori