52 të vdekur në Jemen
52 të vdekur dhe 127 të plagosur ka shkuar bilanci i tragjedisë së kryer dje nga snajperët në Jemen. Të vendosur në çatitë e ndërtesave ata kanë qëlluar kundër manifestuesve të opozitës në kryeqytetin e Jemenit.

Sipas dëshmitarëve, policia ka qëlluar edhe mbi manifestuesit e opozitës në Aden, në jug të Jemenit, duke plagosur të paktën katër persona. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2011, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori