5 elefantë bien nga ujëvara dhe ngordhin, arsyeja do t’ju përlotë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë.

gjithcka ka nisur pasi një elefant i vogël ka rënë në lumë duke shkuar drejt ujëvarës.

Sapo e kanë parë 5 elefantë kanë nxituar ta shpëtojnë, por tragjikisht të gjashtë kanë përfunduar në fund të ujëvarës dhe kanë ngordhur.

Ngjarja ka tronditur gjithë Tajlandën, pasi elefantët në këtë zonë mbrohen shumë. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2019, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori