47 parti garojne ne zgjedhjet ne BeH
Albeu.com
Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve në Bosnje-Hercegovinë deklaroi se deri tani janë regjistruar 47 parti politike dhe 14 kandidatë të pavarur për të marrë pjesë në zgjedhjet e përgjithshme të 3 tetorit.
Anketat tregojnë se forcat nacionaliste do të arrijnë rezultate të mira në garën e tyre për presidencën trepalëshe të Bosnjës.
Shtuar më 07/07/2010, ora 09:19
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori