27 persona vdesin nga alkooli i helmatisur në Indi
27 të vdekur dhe 30 persona të cilët po marrin mjekimin në spital është bilanci që ka raportuar policia në Indi, pasi ata kanë pirë alkoolhelmatisur.

Për shkak të varfërisë, njerëzit konsumojnë alkool të lirë dhe të pakontrolluar. Personat që kanë ndëruar jetë kanë konsumuar alkoolhelmatisur në Bombei. Banorët e zonës Malad janë ndjerë keq pasi kanë konsumuar alkoolin të mërkurën në mëngjes. /albeu.com/


Shtuar më 19/06/2015, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori