233 shpirt në bord, del videoja e tmerrit nga avioni që piloti hero e uli në arën me misër (VIDEO)
Gjatë mesditës së sotme një avion i Ural Airlines u detyrua të ulej në një arë me misër pasi motorrët u goditën prej një tufe zogjsh duke dalë jashtë përdorimit.

Në avion ndodheshin 233 persona bashkë me stafin, ku për fat të mirë asnjë nuk humbi jetën përveç 20 të lënduarëve, raporton Albeu.com.

Sëfundmi ka dalë videoja ku duket momenti i përplasjes me zogjtë dhe më pas ulja në arën me misër.


Shtuar më 15/08/2019, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori