23-vjeçarja martohet me gjyshin 40 vjet më të madh: Jemi çifti më i lezetshëm në botë (FOTO LAJM)

“Jemi çifti më i lezetshëm në botë” Një çift australian me diferencë në moshë më shumë se 40 vjet nga njëri tjetri janë martuar pas një romance të shpejtë mes tyre.

Ashleigh Petrie, 23 vjeçe mban në gisht unazën e gjyqtarit Rodney Higgins, i cili mendohet të jetë mbi 60 vjec.

“Nisi me një pëlqim të çastit dhe përfundoi me unazëngisht. Dashuria e jetës sime më kërkoi të martohemi dhe unë thashë ‘po’. Jemi çifti më i lezetshëm në botë”, thotë 23 vjeçarja
Shtuar më 09/10/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori