19 vjeçari p*rdhunon dhe masakron me thikë mësuesen më Britani (FOTO LAJM)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britani ku një 19 vjeçar ka masakruar me thikë mësuesen e tij pasi abuzoi seksualisht me të.

Joseph Trevor, 19 vjeç, u deklarua fajtor për vrasjen e Megan Neëton, 18 vjeçe, vitin e kaluar në Stoke të Britanisë. Megan ishte sulmuar pasi kishte ftuar Trevor në shtëpinë e saj, pasi ai ishte tepër i dehur për të shkuar në shtëpi.

Prokurori Adrian Keeling tha në gjykatën e Stafford: “Ai e përdhunoi dhe e vrau atë natën e 20 prillit, në shtëpinë e saj.

Trevor ishte parë më vonë duke ecur në një urë pasi kishte marrë “një përzierje drogash dhe pijesh”.

Trupi i Megan u gjet nga stafi i kompleksit të apartamenteve të bamirësisë Arch që sensibilizon për kauza si abuzimi shtëpiak dhe të qenit të pastrehë.

Shtuar më 18/02/2020, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori