13 vjeçari masakrohet për vdekje pranë shtëpisë, arrestohen 4 moshatarët e tij
Një djalë 13-vjeçar dyshohet se ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në qafë në një fushë loje në Berkshire, të Anglisë.

Viktima është Oliver Stephens ndërsa katër djem dhe një vajzë u arrestuan.

Adoleshenti u vra pranë fushave të golfit në Reading. Dëshmitarët thanë se panë një djalë në tokë teksa një numër njerëzish të mbledhur përreth, shfaqeshin duke përpjekur t'i jepnin ndihmën e parë.

Një vajzë që besohet të jetë motra e tij, Emilia, 26, tha në Instagram: 'Më vjen shumë keq që dështova, do të doja të kisha shpëtuar nga të gjitha. Ne do të marrim drejtësi për ty engjëlli im. '

Oliver u godit me thikë vetëm 250 metra larg shtëpisë.Shtuar më 04/01/2021, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori