13 emra fëmijësh që janë të ndaluar në gjithë botën (FOTO LAJM)

Nutella (Francë). Të gjithë e pëlqejmë Nutella-n, por të quajmë edhe fëmijën ashtu?? Dy prindër francezë pohuan se ata kishin zgjedhur emrin, sepse ata shpresonin se vajza e tyre do të ishte e ëmbël dhe popullore, ashtu si përhapja e çokollatës me lajthi. Megjithatë, gjykatësit nuk kishin të njëjtin mendim, pasi ata thanë se emri ishte "në kundërshtim me interesin e fëmijës", sepse ai "do të çonte vetëm në tallje" Ata vendosën që prindërit duhet të ndryshonin emrin e tyre në Ella.
Sigurisht që çdo prind dëshiron që fëmija i tyre të ketë emrin më të bukur dhe të veçantë.

Por, këta prindër e tejkaluan këtë dhe rezultatet janë si në fotogaleri.
Shtuar më 15/05/2019, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori