13 emra fëmijësh që janë të ndaluar në gjithë botën (FOTO LAJM)

Sarah (Morocco). Çfarë mund të jetë gabim me këtë emër ?! Epo, në Marok, emrat duhet të pasqyrojnë "identitetin maroken". Sarah, me një H, është drejtshkrimi hebraik i emrit. Sara", megjithatë, është krejtësisht ligjore.
Sigurisht që çdo prind dëshiron që fëmija i tyre të ketë emrin më të bukur dhe të veçantë.

Por, këta prindër e tejkaluan këtë dhe rezultatet janë si në fotogaleri.
Shtuar më 15/05/2019, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori