Rrufeja bie mbi fushën e futbollit në Gjermani, 35 të plagosur

Rrufeja ka goditur një fushë futbolli në Gjermaninë Perëndimore duke plagosur 35 persona dhe prej këtyre 3 në gjendje më të rëndë. Lajmi u konfirmua për agjencinë e lajmeve "DPA". Ngjarja ndodhi

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!