Zanfina korr sukses gjatë verës
Albeu.com
Këngëtarja Zanfina Ismajli, e cila dita ditës po duket gjithnjë më seksi, ka pasur një sukses të konsiderueshëm gjatë kësaj vere.

Edhe pse nuk ka pasur ndonjë këngë të re apo video-klip, Zanfina ka qenë njëra ndër këngëtarët më të kërkuara në Kosovë dhe jashtë saj ku ka mbajtur mbrëmje nëpër vendet bregdetare shqiptare.

Ndërkaq, gjatë vjeshtës, Zanfina pritet që të mbaj koncerte nëpër vende të ndryshme perëndimore kryesisht nëpër diskotekat e shqiptarëve.
Shtuar më 13/08/2008, ora 01:33
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori