Viktoria i le këpucët me taka në shtëpi
Paparacët nuk arrijnë që ta fotografojnë Victoria Beckham pa make-up, pa flokë të rregulluara dhe pa taka ta larta.
Por pas lindjes së fëmijës së katërt, Posh Spice, 'zbret me këmbë në tokë', duke veshur këpucë të sheshta dhe me një pamje tepër natyrale.

Zonja Beckham është fotografuar me veshje të thjeshtë larg paraqitjes së saj 'glamour'. Victoria 37 vjec është fotografuar në Hollywood për herë të parë që pas lindjes së vajzës së saj Harper Seven.
Shtuar më 22/08/2011, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori