Victoria beson se eshte pranuar nga bota e modes
Albeu.com
Dizajnerja tashmë e njohur, Victoria Beckham, dëshiron që të bëhet emër i madh në botën e modës, dhe beson se tashmë kjo botë e ka pranuar atë. Këngëtarja e shndërruar në dizajnere, ishte e lumtur ...... që pa artistë të njohur si Demi Moore dhe Cameron Diaz të veshura nga koleksionet e saja në ceremoninë e çmimeve Oskar.
Shtuar më 21/03/2010, ora 23:48
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori