Vesa me spot të ri gjatë verës
Albeu.com
Këngëtarja Vesa Luma e cila u rëndit e dyta për çmimin e madh të Top Fest 5, si dhe fitoi çmimin e platformës "DigitAlb", ka paralajmëruar për media se së shpejti do të paraqitet me një spot të saj.
Këngëtarja e cila ka pasur një problem me shitjen e albumit të saj të fundit ka thënë se promovimi më i mirë është krijimi i spoteve, pasi që vetëm kështu mund të arrin një sukses dhe të ftohesh nëpër koncerte nëpër trojet e shqipes dhe me gjerë.

Luma ishte finaliste në edicionin e “Etheve të së premtes mbrëma”, të prezantuesit shqiptar, Adi Krasta, dhe që nga ajo kohë ka pasur një sukses të konsiderueshëm në Kosovë dhe Shqipëri.
Shtuar më 15/05/2008, ora 04:55
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori