Vesa fiton çmim në netët e klipit shqiptar
Albeu.com
Këngëtarja kosovare, Vesa Luma, ka fituar një çmim në festivalin, "Netët e Klipit Shqiptar", i cili ka përfunduar të dielën në Radio Televizionin Shqiptar (RTSH).

Luma ka fituar me këngën, “Ex Relax”, videoklipi i së cilës është punuar në Shkup të Maqedonisë.

Ky është çmimi i radhës që Vesa Luma merr në Shqipëri, pas atij DigitAlb dhe pas renditjes në vendin e dytë për çmimin e madh të “Top Fest 5”.

Ajo është angazhuar edhe në një fushatë për solidarizim me fëmijët e Krushës, ku të dielën në mbrëmje një fustan i saj do të hidhet në ankand.
Shtuar më 28/05/2008, ora 22:57
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori