Turi nuk e mohon ndarjen nga Orinda
Cifti Turjan Hyska dhe Orinda Huta duket se nuk po kalojne thjesht nje krize ne lidhjen e tyre, por tashme duket se i kane dhene fund lidhjes perfundimisht. Pasi ka rene ne sy mungesa e ciftit bashke ne ambiente te ndryshme, ata nuk jane pare bashke as ne ambientet e “Vizion Plus”, ku me fillimin e punes si prezantuese e nje emisioni me Fabin e “Produkt 28”, ata ishin pare te shoqeroheshin shume bashke.

Orinda tashme eshte larguar nga banesa, ku ka nje vit qe bashkejeton me te dashurin, Turi. I pyetur ne lidhje me kete histori, producenti i “Apartamentit 2 XL” nuk ka pranuar te jape asnje detaj, duke vazhduar te qendroje hermetik per te zbuluar detaje nga jeta e tij private.

Por po ashtu ne lidhje me shkrimet ne media per ndarjen, ai nuk ka pranuar te jape sqarime, por as nuk ka mohuar. Lidhja e Orindes nga Turi mori fund pas nje viti bashkejetese, qe ata kishin nisur ne shtepine e tyre, qe vendosen ta blinin me Tirane dhe te jetonin bashke pas tri vitesh njohjeje.

Per nje kohe te gjate ata e ruajten lidhjen e tyre nga pasqyrimi mediatik, pasi jane supersticioze. Edhe pse u treguan te rezervuar, ata s ‘mund t’u shtetonin paparaceve qe i fotografuan ne ambiente publike, foto qe u botuan ne media me shkrime te njepasnjeshme. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2012, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori