Timberlake tani edhe regjisor
Justin Timberlake
Superylli i muzikës pop, Justin Timberlake, ka marrë rolin e regjisorit për të xhiruar një reklamë të re për markën e tij të tekillas. Këngëtari dhe aktori lancoi markën ‘901 Tequila’ vitin e kaluar, ndërsa tani ka ...... marrë përgjegjësinë për një fushatë televizive për reklamimin e pijes alkoolike. Hitbërësi i këngës “SexyBack” nuk ka pasur nevojë të bëjë audicion për aktorë, pasi ka angazhuar vëllanë e të dashurës së tij Jessica Biel, i cili po ashtu quhet Justin, për t’u paraqitur në një skenë të veçantë.
Shtuar më 21/07/2010, ora 12:21
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori