Testi i alkoolit "tradhëton" Luka Tonin
Sulmuesi italian i Juventusit, Luka Toni është tradhëtuar nga testi anti-alkool i Policisë italiane. Bomberi bardhezi, duke qënë në timonin e makinës së tij, është ndaluar nga Policia e Modenas për një test alkooli midis të shtunës dhe të dielës.

Etilometri rezultoi pak më shumë se norma e lejuar dhe kështu, Luka Toni, përveç gjobës administrative që ka marrë, do i duhet të bëjë dhe tre muaj pa makinën e tij pasi policia ia ka bllokuar patentën e drejtimit të mjetit për plot tre muaj. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori