Spears dhe Trawick, jemi një çift normal
Britney Spears ka thënë se ajo dhe i dashuri, Jason Trawick, kanë dëshirë të shikojnë filma dhe të dalin së bashku, ashtu sikurse çiftet tjera të zakonshme.
Krijuesja e hitit “Hold It Against Me” është në lidhje me Jason Trawick që nga marsi i vitit 2009 dhe përkundër famës që kanë të dytë, ajo thotë se lidhja e tyre është e njëjtë sikurse e çdo çifti tjetër.

“Ne jemi vërtet normalë. Neve thjesht na pëlqen të shikojmë filma. Ne dalim shumë së bashku. Na pëlqen të dalim. Ne flasim për shumë gjëra. Ne ecim shumë dorë për dorë së bashku”, ka thënë Britney. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2011, ora 13:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori