Shtyhet martesa Naomi Campbell-Doronin
Albeu.com
Shtyhet martesa mes modeles Naomi Campbell dhe miliarderit rus Vladislav Doronin. Sipas burimeve pranë çiftit, motiv për shtyrjen e dasmës janë bërë polemikat e shkaktuara nga ish-bashkëshortja e Vladislav, Ekaterina.Ndoshta, për të kaluar këtë zhgënjim dhe iirritim, Campbell i është futur ushqimit dhe dëfrimit të shfrenuar. Ajo u pa tejet e zhdërvjellët disa ditë më parë në ishullin e Caprit me mikeshën e saj Jennifer Lopez duke kënduar «New York New York», e shoqëruar nga Dolce e Gabbana.
Shtuar më 07/08/2009, ora 18:20
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori