Shakira zbulon detajet e albumit te ri te saj
Albeu.com
Këngëtarja e famshme kolumbiane Shakira ka zbuluar detajet e albumit të saj të ardhshëm, "Sale El Sol", i cili pritet të realizohet në dy gjuhë, në atë angleze dhe atë spanjolle.
Këngëtarja ka thënë se realizimi i saj i ri do të ketë një 'anë të fuqishme roku', si edhe do të jetë 'romantik' bashkë me këngë 'latine'. "Jam shumë e ngazëllyer për albumin e ri, pasi ai më kujton periudha dhe nivele të ndryshme gjatë karrierës time. Është si një bashkim i të gjithë atyre 20 viteve që unë kam kaluar", ka thënë Shakira. Këngëtarja ka zbuluar po ashtu se albumi është shumë 'personal' dhe diskuton tema si 'thyerja e zemrës'. Albumi pritet të dalë në shitje gjatë vjeshtës së ardhshme.
Shtuar më 07/07/2010, ora 09:21
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori