Shakira ka takuar Obamen ne Shtepine e Bardhe
Albeu.com
Presidenti amerikan Barack Obama dhe pop këngëtarja kolumbiane Shakira kanë biseduar sot në Shtëpinë e Bardhë për politikën amerikane për fëmijët. Obama dhe Shakira, e cila është ambasadore e vullnetit ...... të mirë në UNICEF, kanë pasur një bisedë të shkurtër pas takimit me përfaqësuesit e Këshillit për Siguri Kombëtare dhe Këshillit për Politikë ë Brendshme.
Shtuar më 23/02/2010, ora 15:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori