Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Selena Gomez dëshiron linjën e saj të veshjeve
Selena Gomez dëshiron një karrierë në modë! Këngëtarja thotë se ka dëshirë të nisë një linjë të saj të veshjeve.

"Mendoj se tani, dhe koha në të cilën jam me brezin tim, përfundimisht ndjej se K-Mart është zgjedhja më e mirë për mua, sepse ata i kapin linjat e mia në mënyrën që unë dua dhe çmimet mund të qëndrojnë në një minimum" tha ajo.

"Por një ditë do të doja të kisha një linjë të rëndësishme të modës. Do të ishte me të vërtetë zbavitëse" shtoi Selena Gomez. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2011, ora 15:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori