Sean Penn frekuenton Shanon Costello-n?
Thuhet se Sean Penn ka një të dashur të re.

Romanca midis aktorit dhe Shannon Costello ka lulëzuar kur ata të dy punuan së bashku për organizatën e tij jo-fitimprurëse për Haitin, ku ajo ishte më parë menaxherja e komunikacionit, raporton revista People. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2011, ora 13:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori