Sarkozi: Papandreu, i çmendur dhe depresiv
Nuk mjaftoi që vlerësoi si gënjeshtar Kryeministrin e Izraelit Benjamin netanjahu, Presidenti i Francës është autori i një gafe tjetër të publikuar sot në mediat franceze.

E përditshmja “Le parisien”, shkruan sot se gjatë zhvillimit të G20 Presidenti Nikolas Sarkozi ka etiketuar me fjalët “i çmendur” dhe “depresiv”, ish- kryeministrin grekë Jorgo Papandreu. Ky vlerësim i Sarkozis erdhi pas deklaratës së dorëheqjes së Papandreut. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2011, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori