Sandra Bullock një fundjavë me djalin në park
Duke forcuar më shumë lidhjen nënë-bir, Sandra Bullock është parë me djalin e saj, Louis në New York City dje pasdite (20 mars).

Aktorja e filmit "While You Were Sleeping" dhe djali i këndshem i saj kanë kaluar një kohë të qetë në park larg dritave te medias.

Momentalisht Bullock është duke punuar për filmin "Extremely Loud and Incredibly Close.” Ndërkohë, Sandra tregoi dashurinë e saj për ceshtje humanitare, duke dhuruar 1 milion $ për ndihma në Japoni./albeu.com/
Shtuar më 21/03/2011, ora 16:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori