Rooney i mëson djalit futboll
Rooney
Wayne Rooney, e ka dërguar djalin e tij, Kai në një shkollë futbolli braziliane ku do të fillojë shumë shpejt stërvitjet edhe pse është vetëm 16 muajsh.

Wayne po e enkurajon Kai që të merret me futboll dhe ai tashmë ia ka dhuruar fanellën e parë të Evertonit, plus disa fanella tjera të kombëtares angleze dhe të Manchester United. Ai ka luajtur me top me Kai shumë më herët, kështu që shpreson se djali i tij mund të trashëgojë aftësitë e tij natyrale për futboll”, theksoi një prej pjestareve në shkollën e futbollit.

Kai tashmë është shumë familjar me futbollin, sepse dhe e ëma Coleen e merr në shumicën e ndeshjeve të babait të tij./albeu.com/
Shtuar më 19/03/2011, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori