Ronaldo vendos të martohet me Irinën
Kristiniano Ronaldo duket i vendosur për tu martuar me të dashurën e tij modelen Irina Shayk. Ata kanë planifikuar të organizojnë ceremoninë në një ishull në Atlantik afër vendlindjes së Ronaldos.

Një mik i familjes së tij ka treguar se ceremonia do të mbahet me 12 korrik.

Ishulli Porto Santo, ndodhet 40 km larg nga Maderira që është vendlindja e lojtarit të Real Madrid.

Ronaldo duket se ka planifikuar që të blej dhe një hotel luksi në këtë ishull.

Irina, 25 vjeç nga Rusia prej disa vitesh është e lidhur me Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2011, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori