Ronaldo do te martohet me modelen Irina Shayk
Albeu.com
Futbollisti i mirënjohur portugez Cristiano Ronaldo do të martohet së shpejti. Lajmi ka ardhur nga vetë pretendentaj për martesë supermodelja e njohur ruse, Irina Shayk.Duket se kampioni portugez do të mbledhë mendjen njëherë e mirë dhe do të shtrohet në jetën cift. "Para Krishtlindjeve do të jem gruaja e tij dhe ka shumë të reja që pritet të ndodhin së shpejti. E dua të dashurin tim dhe jetën time. E dua Portugalinë", është shprehur modelja ruse Irina Shayk, bën të ditur e perditshmja luzitane "Correio da Manha".
Shtuar më 21/07/2010, ora 09:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori