Roberts e mallengjyer me femijet
Albeu.com
Julia Roberts thotë se i pëlqen t’i shohë fëmijët e saj duke u zgjuar dhe shton se ata i kanë treguar asaj se duhet t’i pëlqejnë gjërat e thjeshta në jetë. Aktorja e filmit “Pretty Women” është e fiksuar nga binjakët e saj pesëvjeçarë, Hazel dhe Phinaeus, dhe djalin ...... dy vjeçar Henry, të cilët ajo i shikon me mjaft mallëngjim çdo mëngjes. “Të gjithë janë vërtetë si engjëj. Është aq qiellore dhe e mirë, t’i kesh ata pranë vetes. Kaosi që mbretëron në shtëpinë tonë, më pas qetësia që e kaplon atë…Gjëja ime e parapëlqyer është t’i shikoj ata duke u zgjuar dhe t’i shikoj se si e kalojnë ditën. Është…nuk e di, është fantastike”, deklaroi Roberts.
Shtuar më 21/05/2010, ora 20:07
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori