Roberts: "Brockovich" ishte kurs per mua
Albeu.com
Julia Roberts thotë se roli i saj në filmin “Erin Brockovic” dhjetë vite më parë, ishte si ‘kurs’ për të. Roberts fitoi Oscar për rolin e saj në këtë film, por ka thënë se filmi ka qenë shumë larg nga një film i përkryer edhe pse kishte ndryshuar tërësisht jetën e saj.
“Filmi e ktheu jetën time mbrapsht. Ishte si një kurs për mua. Merrja komente për pamjen, për dështimet dhe për gjuhën time të ndytë. Njerëzit më dërgonin letra të vrazhda... Ndonjëherë më shumë se sa mund t’i duroja”, ka thënë aktorja në një intervistë për revistën In Touch.
Shtuar më 05/02/2010, ora 18:09
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori