Robbie Williams po plaket
Robbie Williams
Robbie Williams po tregon shenjat e para te plakjes. Këngëtari 37-vjeçar është parë me flokë gri dhe i shëndoshë gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij, pranë shtëpisë së tij në Los Angeles.

Veshja e ngushtë i nxorri në pah kilet e tepërta që ka vënë që nga tetori i vitit të kaluar, kur njoftoi se do t’i bashkohej turit të Take That. Nuk është hera e parë që Williams ka probleme me peshën, por ia ka vënë fajin problemeve me hormonet. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2011, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori