Rimartohen Klum dhe Seal
Albeu.com
Heidi Klum dhe bashkëshorti i saj Seal janë rimartuar duke ndërruar për herë të dytë unazat në një ceremoni intime, të shtunën në Meksikë. Çifti deklaroi dashurinë e tyre para familjarëve të ...... ngushtë, duke përfshirë dhe katër fëmijët, vajzat Leni dhe Lou, dhe djemtë Henry e Johan.
Shtuar më 10/05/2010, ora 10:03
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori