Rihanna “ka gjetur dashurinë”
Këngëtarja 23 vjeçare, Rihanna gjatë xhirimit të videoklipit të ri “We Found Lve” duket se vërtet ka rezultuar që ata të gjejnë dashurinë. Rihanna, flitet se tani është në një lidhje me Dudley O’Shaughnessy.

21-vjeçari ish boksier olimpik ka marrë pjesë në xhirimet e videos dhe duket se kjo ka shërbyer për t’i afruar me njëri-tjetrin ashtu siç ndodh në historinë e këngës. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2011, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori