Rihanna e dëshpëruar
Rihanna
Këngëtarja e famshme nga Barbadosi, Rihanna u duk shumë pranë kalimit në lot, duke shikuar një ndeshje basketbolli, para disa netësh.

22-vjeçarja ishte në një gjendje shpirtërore aspak të mirë, siç treguan edhe fotot, ndërsa përpiqej të shijonte përballjen midis LA Clippers dhe Miamit në Los Angeles.
Shtuar më 15/01/2011, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori