Rihanës i ndalohet jeta e natës
Rihanna është shfaqur për herë të parë në media pas shtrimit të spital. 23-vjeçarja anuloi koncertin e parashikuar për në Suedi pas problemeve shëndetësore pasi u prek nga gripi. Ajo është parë e veshur mirë ndryshe nga shfaqet zakonisht. Përveç kësaj asaj i është ndalur edhe “jeta e natës”.

“Doktorët i kanë ndalur daljen në klubet e natës dhe pirjen e alkoolit”, raporton tabloidi britanik “The Sun” pasi në të kundër gjendja e saj do të përkeqësohet.

Rihana u ka kërkuar falje fansave në tuiter. “Më vjen keq Malmi. Më vjen keq për të gjithë ata që kanë ardhur për koncertin tim. Mezi po pres të performoj për ju”, shkruan Rihana. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2011, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori